Úvod » Aplikace » Výroba nátěrových hmot

Výroba nátěrových hmot

Nádoby pro filtrační sáčky …

Sideline

Cenově přístupná filtrační nádoba pro velkou škálu aplikací.

Ecoline

Vysoká kvalita, ekonomická nádoba pro aplikace do 9 barů - levná filtrační nádoba vhodná pro vodné aplikace do 100 °C - lehká konstrukce, snadná manipulace, nenáročná údržba.

Filtrační sáčky …

Snap-ring

Široká škála filtračních materiálů, dostupná cena a solidní konstrukce činí z filtračních sáčků SNAP-RING ideální řešení pro aplikace téměř všech průmyslových odvětví. Sáčky lze osadit do většiny standardních i nestandardních nádob. Rozsah jemnosti filtrace 1 – 1250 μm; široký výběr materiálů filtračního média (síťoviny i plstě); šitá konstrukce; těsnící kroužky SNAP-RING z nerezové nebo pozinkované oceli.

Nádoby pro filtrační svíčky …

ECOCART Single

ECOCART filtrační nádoby jsou určeny pro umístění jedné oboustraně otevřené (DOE) filtrační svíčky. Filtry jsou vyrobené z nerezové oceli nebo mosazi. Průtoky do 4.8 m3/hod; max. provozní podmínky 17bar/121°C.

ECOCART Multi

Filtrační nádoby ECOCART Multi jsou vhodné pro všechny standardní DOE filtrační svíčky s max. vnějším průměrem 71 mm. Nádoby jsou vyrobené z nerezové oceli. Průtoky do 147 m³/hod; max. provozní podmínky 10bar/121°C.

Filtrační svíčky …

LOFTREX

Filtrační svíčky pro průmyslovou filtraci LOFTREX jsou vyrobené z polypropylenových mikrovláken. Jemnost filtrace: 1 - 75 µm; max. pracovní teplota 80°C; vyhovuje požadavkům FDA.

LOFCLEAN

Filtrační svíčky LOFCLEAN jsou hloubkové filtrační elementy vyrobené z dlouhých akrylových vláken spojených fenolovou pryskyřicí. Jemnost filtrace: 2 - 150 µm; max. pracovní teplota 121°C.

Perlové mlýny …

DYNO-MILL RL

Jedinečný perlový mlýn pro vývojové práce a pro stanovení formulací - DYNO®-MILL RESEARCH LAB. Vhodný pro kontinuální dispergaci a jemné mokré mletí čerpatelných produktů s nízkou i vysokou viskozitou, lze dosahovat velikosti umletých částic v rozsahu mikrometrů a nanometrů.

DYNO-MILL ML

DYNO®-MILL MULTI LAB je využíván ve výzkumu, vývoji a poloprovozní výrobě pro dispergaci a mokré mletí. Pro diskontinuální operace lze použít vyměnitelné kontejnery 0.15 a 0.3 litrů, pro kontinuální operace mlecí kontejnery 0.3, 0.6 a 1.4 litru. Flexibilita stroje spolu s dostupností široké palety materiálového provedení vnitřních dílů dělá z MULTI LABu ideální laboratorní mlýn splňující i nejnáročnější požadavky.

DYNO-MILL KD

Perlové mlýny DYNO-MILL KD s horizontálně umístěnou mlecí komorou pro kontinuální dispergaci a mokré mletí v plně uzavřeném systému. Vhodné pro mletí všech čerpatelných produktů s nízkou i vysokou viskozitou.

DYNO-MILL ECM

DYNO®-MILLy ECM jsou určeny pro dosažení velmi vysokých produkčních kapacit a to jak v režimu pasážových průchodů nebo cirkulace. Mlýny DYNO®-MILL ECM využívájí pro přenos energie na mlecí kuličky patentovanou technologii speciálních DYNO®-akcelerátorů. Díky unikátní konstrukci mlýna dochází k vytváření stálých vnitřních proudů mlecích elementů, čímž jsou zajištěna podobná spektra časů průchodu částic mlýnem a zároveň efektivnímu předání energie.

Disolvery …

Minibatch Dissolver 20VH

Laboratorní a poloprovozní disolver ve stolním provedení pro předmíchání, dispergaci a domíchání dávek o objemu do cca. 15 litrů.

Dissolver 100WH

Disolver v provedení s patkou stojanu připevněnou k podlaze pro předmíchání, dispergaci a konečné míchání v dávkách až do cca. 100 litrů celkového objemu.

Dissolver 400XH

Disolver v provedení s patkou stojanu připevněnou k podlaze pro předmíchání, dispergaci a konečné míchání v dávkách až do cca. 400 litrů celkového objemu.

Dissolver 1200 xH

Disolver v provedení s patkou stojanu připevněnou k podlaze pro předmíchání, dispergaci a konečné míchání v dávkách až do cca. 1200 litrů celkového objemu.

Dissolver 2300 xH

Disolvery 2300 xH jsou konstruovány pro dispergaci, předmíchání a konečné míchání v mobilních kontejnerech do průměru 1500 mm a díky své robustní konstrukci jsou schopny zpracovat objem až do 2300 litrů. Tyto disolvery lze vybavit 2 ks upínacího zařízení, pro práci ve dvou mobilních kontejnerech.

Dissolver 3500 xS

Disolver 3500 xS s nízkou konstrukční výškou je konstruován pro umístění do plošiny. Disolver může pracovat se 2, 3 nebo 4 stacionárními kontejnery o průměru až do 1600 mm a celkovým objemem jednoho kontejneru do 3500 litrů.

Dissolver 3500 xG

Disolvery 3500 xG jsou konstruovány pro uchycení k podlaze, jsou vhodné pro případy, kdy není požadováno umístění do plošiny nebo když plošina není konstruována s dostatečnou nosností pro hmotnost disolveru. Disolvery mohou pracovat se 2, 3 nebo 4 stacionárními kontejnery o průměru až do 1600 mm a celkovém objemem jednoho kontejneru do 3500 litrů.

Míchadla …

Diatint

DIATINT mísič je určen pro mísení a homogenizaci kapalných a viskózních produktů v mobilních nádobách. Zařízení je dodáváno v provedení pro uchycení k podlaze nebo v provedení k montáži na zeď, dostupné jsou verze provedení s pevně nastavenou ryhlostí míchací hřídele nebo s možností plynule měnitelných otáček.

Diablend

Diablend mísič je určen pro dispergaci, mísení, emulsifikaci a podobné procesy s kapalnými a viskózními produkty. Konstrukce na stojanu s kolečky nebo pro uchycení na hranu mísící nádoby. Mísič lze naklonit od svislé osy až do úhlu 30o.

Mlecí kuličky …

Zircosil

Zirkonsilikátové mlecí kuličky

Zirconox

Zirkonoxidové mlecí kuličky

Plničky …

Plničky DeVree

Více informací naleznete na domovských stránkách firmy DeVree: www.devree.com

Vreebase DU 01

Výkonná poloautomatická volumetrická plnička pro plnění dávek od 100 - 5000 ml. Tato kompaktní plnička nabízí vysokou přesnost plnění, snadné čištění a komfortní ovládání. Plnička je vhodná pro širokou paletou dávkovaných produktů.

Vreebase DU 02

Výkonná poloautomatická volumetrická plnička pro plnění dávek od 1 - 20 litrů. Tato kompaktní plnička nabízí vysokou přesnost plnění, snadné čištění a komfortní ovládání. Plnička je vhodná pro širokou paletou dávkovaných produktů.