Úvod » Produkty » Filtrace kapalin » Filtrační sáčky » Hayflow

Fotografie k: Hayflow

Hayflow

Hayflow - Pokročilý filtrační systém

Patentovaný filtrační element, kombinuje to nejlepší ze sáčkové a svíčkové filtrace v jednom filtračním elementu pro nepřekonatelnou účinnost filtrace. Protože filtrační plocha je o 65% větší než u filtračních sáčků stejné velikosti, mohou i existující systémy využívat předností tohoto elementu, jako například dlouhou životnost a větší interval výměn. To má za následek menší provozní náklady. S Hayflow si mohou návrháři nových filtračních systému zvolit mezi snížením provozních nákladů nebo zmenšením filtračních nádob až o 50% a tak snížit pořizovací náklady.

Co dělá Hayflow lepším?

Srdcem filtračního elementu Hayflow jsou dvě vysoce kvalitní soustředné filtrační média. Tato média jsou vytvořena unikátním systémem svařování, aby bylo zamezeno obtékání těsnění. Průměr kruhu je stejný jako stejně velké standardní filtrační sáčky, takže vložení do existujícího filtračního systému je jednoduché. Hayflow je osazen patentovaným těsnícím systémem SENTINEL, zaručující výborné těsnění s filtrační nádobou. To zabraňuje obtékání zpracovávaného média.

Jak element Hayflow pracuje

Zpracovávaná kapalina vstupuje dovnitř elementu, prochází skrz něj a vychází ven odtokem nádoby. Odfiltrovaný materiál zůstává uvnitř elementu jako u filtračního sáčku. Tím se Hayflow liší od filtrační svíčky, kde usazenina filtrovaného materiálu zůstává na vnější straně svíčky a ztěžuje tak proces výměny.


Kompletní obsah této stránky se připravuje. Aktualizace a korektura obsahu proběhne během dubna 2008. Bližší informace o našich produktech Vám rádi poskytneme na požádání. Děkujeme za pochopení.

Jemnost
Materiál 1 5 10 25 50 80 100 125 150 200 250 300 400 600 800
POXL x x x x x x
PEXL x x x x x x