Úvod » Aplikace » Automobilový průmysl - lakovny

Automobilový průmysl - lakovny

Nádoby pro filtrační sáčky …

Maxiline VMBF

QIC-LOCK Maxiline VMBF

Velice jednoduché, cenově efektivní řešení sáčkové filtrace pro velkobjemové aplikace s častými výměnami sáčků. Ideální v aplikacích s velkým množstvím nečistot.

Maxiline VMDE

QIC-LOCK Maxiline VMDE Velice jednoduchá, dokonale utěsněná filtrační nádoba pro bezpečnou filtraci s minimálními ztrátami. Ideální pro dávkové zpracování s požadavkem na nejvyšší kvalitu filtrace.

Topline

Precizní filtrační nádoba pro ty nejnáročnější aplikace.

Filtrační sáčky …

Sentinel

Filtrační sáčky z polypropylenu, polyesteru nebo nylonu s plně svařovanou konstrukcí a patentovaným těsnícím kroužkem SENTINEL umožňují účinnou filtraci bez jakýchkoli obtoků filtrované kapaliny. Rozsah jemnosti filtrace 1 – 800 μm; materiál filtračního média: polypropylenová plsť, polyesterová plsť, nylonová síťovina; svařovaná konstrukce; dokonale těsnící plastové kroužky SENTINEL.

Lofclear

Filtrační sáček Lofclear nyní přináší absolutní filtraci i do aplikací omezených cenou. Vyroben ze 100% polypropylenu, neobsahuje žádná maziva. Navíc jeho excelentní absorbce oleje dělá z filtračního sáčku Lofclear ideální sáček pro aplikace vyžadující odstranění olejových nečistot.