Úvod » Aplikace » Farmaceutický průmysl

Farmaceutický průmysl

Nádoby pro filtrační sáčky …

Topline

Precizní filtrační nádoba pro ty nejnáročnější aplikace.

Filtrační sáčky …

Accugaf

Filtrační sáček Accugaf od firmy EATON posouvá hranice sáčkové filtrace. S účinností >99% každý Accugaf poskytuje cenově přístupné řešení filtrace pro požadovanou aplikaci. Pět modelů zajišťuje výběr filtrační jemnosti v rozsahu 1-25 mikronů.

Perlové mlýny …

DYNO-MILL RL

Jedinečný perlový mlýn pro vývojové práce a pro stanovení formulací - DYNO®-MILL RESEARCH LAB. Vhodný pro kontinuální dispergaci a jemné mokré mletí čerpatelných produktů s nízkou i vysokou viskozitou, lze dosahovat velikosti umletých částic v rozsahu mikrometrů a nanometrů.

DYNO-MILL ECM

DYNO®-MILLy ECM jsou určeny pro dosažení velmi vysokých produkčních kapacit a to jak v režimu pasážových průchodů nebo cirkulace. Mlýny DYNO®-MILL ECM využívájí pro přenos energie na mlecí kuličky patentovanou technologii speciálních DYNO®-akcelerátorů. Díky unikátní konstrukci mlýna dochází k vytváření stálých vnitřních proudů mlecích elementů, čímž jsou zajištěna podobná spektra časů průchodu částic mlýnem a zároveň efektivnímu předání energie.

Mísiče …

Turbula

Zařízení pro homogenní mísení práškových materiálů. Používá se ve všech průmyslových odvětvích při výzkumu, vývoji a výrobě. Tři varianty provedení s maximálními objemy kontejnerů do 2, 17 a 55 litrů (T2F, T10B, T50A). Turbuly se vyznačují vysokou efektivitou, krátkými časy mísení, velmi tichým chodem, dlouhodobou životností a vysokou spolehlivostí.

dyna-MIX

Třídimenzionální mísič dyna®-MIX vyniká výbornými výsledky míchání, které plně uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Princip patentovaného mísiče dyna®-MIX je založen na řízeném třídimenzionálním pohybu. Rychlá a jednoduchá výměna kontejnerů pozitivně ovlivňuje produktivitu a maximálně redukuje práci s pojenou s čištěním a údržbou. dyna®-MIXy jsou konstruovány pro použití kontejnerů o objemech od 30 do 1000 l.