Úvod » Aplikace » Výroba omítkovin

Výroba omítkovin

Disolvery …

Diamix 200 - 9000

Diamix je určen pro předmíchání a dispergaci nízkoviskózních i vysokoviskózních / thixotropních produktů. Uzavřená konstrukce vytváří předpoklady pro automatizaci dávkování a finalizaci procesů, navíc je šetrná k životnímu prostředí. Kombinovaná konstrukce disolveru a kotvového míchadla se stěrkami zkracuje výrobní čas a snižuje tak i spotřebu elektrické energie.

Dissolver 400XH

Disolver v provedení s patkou stojanu připevněnou k podlaze pro předmíchání, dispergaci a konečné míchání v dávkách až do cca. 400 litrů celkového objemu.

Dissolver 1200 xH

Disolver v provedení s patkou stojanu připevněnou k podlaze pro předmíchání, dispergaci a konečné míchání v dávkách až do cca. 1200 litrů celkového objemu.

Dissolver 2300 xH

Disolvery 2300 xH jsou konstruovány pro dispergaci, předmíchání a konečné míchání v mobilních kontejnerech do průměru 1500 mm a díky své robustní konstrukci jsou schopny zpracovat objem až do 2300 litrů. Tyto disolvery lze vybavit 2 ks upínacího zařízení, pro práci ve dvou mobilních kontejnerech.

Míchadla …

Diablend

Diablend mísič je určen pro dispergaci, mísení, emulsifikaci a podobné procesy s kapalnými a viskózními produkty. Konstrukce na stojanu s kolečky nebo pro uchycení na hranu mísící nádoby. Mísič lze naklonit od svislé osy až do úhlu 30o.

Plničky …

Vreebase DU 02

Výkonná poloautomatická volumetrická plnička pro plnění dávek od 1 - 20 litrů. Tato kompaktní plnička nabízí vysokou přesnost plnění, snadné čištění a komfortní ovládání. Plnička je vhodná pro širokou paletou dávkovaných produktů.