Úvod » Produkty » Filtrace kapalin » Filtrační sáčky » Cleargaf

Fotografie k: Cleargaf

Cleargaf

Filtrační sáčky Cleargaf jsou určeny pro filtraci v potravinářském, nápojovém průmyslu a ve farmacii.

  • FDA certifikát 21CFR177
  • EC certifikát 202/72/EC
  • Testováno a certifikováno
  • Filtrační sáčky jsou baleny jednotlivě.

Filtrační sáčky Cleargaf určené pro přímý kontakt potravinami

Filtrační sáčky jsou často v používány pro filtraci tekutin, které jsou přímo nebo nepřímo v kontaktu s potravinami. V těchto aplikacích musí být filtrační sáčky pečlivě vybírány, aby bylo zajištěno, že nedojde ke kontaminaci potravin jejich používáním.

Pro většinu látek jsou obvykle vyráběny jednorázové filtry, skládající se z filtračního sáčku a filtrační svíčky, polymery, které jsou vybírány pro jejich nezávadnost pro aplikaci. Spoustu z těchto materiálů nicméně obsahuje látky, které mohou být uvolněny do zpracovávané kapaliny. Tento efekt, známý jako migrace, může vést ke kontaminaci potravin. Pro tento případ, je používání polymeru často omezené pro výrobky jako například u filtračních sáčků CLEARGAF, který je vyroben z materiálů, které byly značeny jako bezpečné pro potravinářskou výrobu.

Filtrační sáčky Cleargaf získaly obě ověření a to jak US FDA tak evropské EC. FDA regalace množství migrace závisí na váze. EC limity jsou založeny, a musí být demonstrovány, na výsledném produktu. Pro těžké materiály EC limity mohou být až padesátkrát přísnější než FDA.

Speciální výroba a balení

Filtrační sáčky CLEARGAF jsou vyráběny pod specializovaným dohledem, aby bylo zajištěno, že obsah nebude znečištěn. Okamžitě po výrobě je každý sáček samostatně zabalen do ochranného plastického obalu, který jej ochrání před znečištěním. Eaton má speciální skladovací prostory pro Cleargaf kvůli další ochraně při skladování. Žádný další výrobce nezašel tak daleko v zajištění kvality filtračních sáčků určených pro potraviny.


Kompletní obsah této stránky se připravuje. Aktualizace a korektura obsahu proběhne během dubna 2008. Bližší informace o našich produktech Vám rádi poskytneme na požádání. Děkujeme za pochopení.

Jemnost
Materiál 1 5 10 25 50 80 100 125 150 200 250 300 400 600 800
POF x x x x x x x
PEF x x x x
POXLF x x x x
PEXLF x x x
NMOF x x x x x x x x x x x x